O nás

ÚvodO nás

Profil společnosti MORAVIAN CHAINS


Naše společnost se specializuje na oblast výroby a prodeje průmyslových řetězů již od roku 2001 a je držitelem ochranné známky, která vychází z tradice výrobního závodu Moravia, Hlubočky, dlouholetého výrobce kvalitních válečkových, pouzdrových, Gallových, Fleyerových a speciálních řetězů. Tato ochranná známka je registrovaná od roku 1926 nejen v České republice, ale také ve většině zemí Evropy, dále v Egyptě, Maroku a ve Vietnamu a je zárukou kvality výrobků.

MORAVIAN CHAINS
MORAVIAN CHAINS

Tradiční dodavatel průmyslových řetězů


Svým zákazníkům nabízíme dodávky různých typů řetězů, poradenství při výběru vhodného typu řetězu, poradenství při identifikaci stávajícího řetězu, pokud uvažujete o výměně řetězu a nejte si jisti typem řetězu či poradenství při volbě řetězového převodu. Naše rozsáhlé skladové zásoby nejen válečkových, ale i pouzdrových či Gallových řetězů nám umožňují flexibilně reagovat na požadavky zákazníků. Díky kvalitě výrobků a rozsahu našich služeb získala naše společnost množství stálých zákazníků a bude nám ctí, když se mezi ně budete počítat i Vy. Rádi uvítáme Vaše poptávky či dotazy týkající se problematiky řetězů a řetězových převodů.

Veškeré objednávky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami naší společnosti.

MORAVIAN CHAINS
MORAVIAN CHAINS

MORAVIAN CHAINS
MORAVIAN CHAINS

Katalog ke stažení

Katalog MORAVIAN CHAINS

Stáhněte si katalog řetězů MORAVIAN CHAINS v PDF formátu.

V katalogu naleznete válečkové řetězy, dopravníkové válečkové řetězy, pouzdrové řetězy, Gallovy řetězy, Fleyerovy řetězy, zemědělské řetězy, spojovací články a unašeče.

Stáhnout katalog

0

let zkušeností

0

průmyslových řetězů

0

kg prodaných řetězů za rok

0

metrů řetězů skladem